THIS IS BEER EDUCATION 17.0 с американской пивоварней Stone Brewing

31.03.2019

THIS IS BEER EDUCATION 17.0 с американской пивоварней Stone Brewing 🤘

THIS IS BEER EDUCATION 17.0 с американской пивоварней Stone Brewing

Из Сан-Диего, штат Калифорния, к нам едут ребята из Stone Brewing – 9-ой по величине крафтовой пивоварни Америки. И везут с собой много пива.

На дегустации Катарина Вестман – спикер и представитель компании, расскажет, как в далеком 96-м двое друзей – пивной гик и рок-н-ролльный предприниматель, забросили музыкальный бизнес и решили присоединиться к крафтовой пивной революции. Пообщаемся и зададим кучу интересующих нас вопросов.

А еще, попробуем 4 сорта:

🍺 Stone Xocoveza – стаут со вкусом мексиканского шоколада, острого перца, мускатного ореха, корицы, пастилы, ванили и кофе.

🍺 Stone White Ghost Berliner Weisse – освежающе-кислый, с ароматом абрикосов и дыни Berliner Weisse. Варится с использованием лактобактерий и охмеляется немецкими сортами хмеля Huell Melon и Callista.

🍺 Stone IPA – тот самый India Pale Ale, с которого зародилось поколение фанатиков крафта. Хрустящее, золотистое, с ароматом цитрусовых и тропических фруктов, пиво.

🍺 Stone Ripper – варится на австралийском хмеле, оставаясь верным стилю Сан-Диего, Pale Ale с ароматом грейпфрута и маракуйи.

Приходи, друг, наbeerраться знаний 🤘

31.03 воскресенье 16:00

Тростянецкая 4/2

Участие: бесплатное

Регистрация обязательна. Мы хотим, чтобы тебе было комфортно

т. 334 3333

Как это было

31.03 Харьковский

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.