АКЦІЇ НА ДОСТАВКУ

Народ, наразі усі ресторани THIS IS ПИВБАР працюють та ми розуміємо, hard times ще не пішли в захід Сонця. Тому, продовжуємо у ДОСТАВЦІ віддавати розливне пивко із знижками від -15% до -50%.

Також, при замовленні бургера на другий діятиме знижка -50%. Бургери можуть бути різними, можуть бути однаковими. Знижка розповсюджується на той, що дешевший у парі.

Із піцою та сама історія. Знижка у розмірі -50% на другу піцу наче норм знижка.

Залийшся здоровим друже, мий ручки та їж гарненько.

Твій THIS IS ПИВБАР!

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.