Beer Education 19.0 з Першою Приватною Броварнею. Особливості ліцензійної варки

09.06.2019

Beer Education 19.0 з Першою Приватною Броварнею. Особливості ліцензійної варки

Перша Приватна Броварня – броварня із 15-річним досвідом. Зараз до її складу входять, як власні бренди, так і всесвітньо відомі Heineken, KRUŠOVICE та PABST BLUE RIBBON. А починалося все із маленької пивоварні у місті Лева.

Як вони пройшли цей шлях, які особливості варки пива за ліцензією, дізнаємося від головного пивовара ППБ – Юрія Калинюка. Та звісно ж, продегустуємо не один сорт пива.

Приходь, друже, наbeerатися знань 🤘

9.06 неділя 15:00

Тростянецька 4/2

Участь безкоштовна

Дзвони та бронюй столик за т. 334 3333

Как это было

09.06 Харьковский

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.