Beer Education 21.0 з Budweizer Budvar

08.12.2019

Beer Education 21.0 з Budweizer Budvar

Чеська Budweizer Budvar –пивоварня, що з 1895 року варить пиво за традиційними рецептами й поставляє його у 40 країн світу. У цю неділю на Beer Education поспілкуємося із головним пивоваром Алешом Двораком. Та продегустуємо декілька сортів пива, звичайно ж.

Приходь наbeerатися знань!

8.12 неділя 15:00

Тростянецька 4/2

Участь вільна, але місце бронюйте заздалегідь за т. 334 3333

Як це було

08.12 Харьківский

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.