THIS IS BEER EDUCATION 18.0 с немецкой пивоварней BraufactuM Das Craft Bier 🤘

07.04.2019

“Мы живем ради крафтового пива 24 часа в сутки, 7 дней в неделю” – утверждают немцы из BraufactuM. Приходи и проверим на дегустации. Спикеры – звездный состав. Сооснователь и глава BraufactuM Brewery – Марк Рушман, который, поговаривают, является одним из неформальных лидеров крафтового пивоварения в Германии. А также дипломированный сомелье и представитель компании – Камиль Кракеш.

И самое интересное, пробовать будем аж 6 сортов флагманского пива! В сочетании со специально разработанными закусками.

Приходи, друг, наbeerаться знаний 🤘

7.04 воскресенье 15:00

Тростянецкая 4/2

Участие: бесплатное

Регистрация обязательна. Мы хотим, чтобы тебе было комфортно

18+

Звони и бронируй место по тел. 334 3333

Как это было

07.04 Харьковский

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.