THIS IS BEER EDUCATION 20.0 з італійською пивоварнею Birra Baladin та Тео Муссі 🤘

04.11.2019

THIS IS BEER EDUCATION 20.0 з італійською пивоварнею Birra Baladin та Тео Муссі

Пробуємо 4 флагманські сорти пива та спілкуємося із засновником пивоварні Тео.

Як вони пройшли цей шлях, які особливості варки пива за ліцензією, дізнаємося від головного пивовара ППБ – Юрія Калинюка. Та звісно ж, продегустуємо не один сорт пива.

Приходь, друже, наbeerатися знань 🤘

04.11 понеділок 19:00

Тростянецька 4/2

Участь вільна

Дзвони та бронюй столик за т. 334 3333

Как это было

04.11 Харьковский

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.