Полюбляєш співати? Час відкрити світу свою внутрішню superstar. Все – від низького басу до високого сопрано – можеш дозволити собі в нашому живому караоке. Живому до останньої нотки, бо співатимеш не «під фанеру», а у супроводі справжньому бенду.

Які правила? Тут все просто: одна людина – одна пісня.

Тицяй на кнопку нижче та заціни наш плейлист, а ще краще – вибери, що співатимеш, реєструйся в нашому чатику в черзі та чекай свого зіркового часу.

Запрошуй друзів та приходь розривати сцену у закладах This is Пивбар на Тростянецькій 4/2 та Лесі Українки, 26. Щоп’ятниці та щосуботи. Починаємо опівночі. Are u ready?

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 6 ресторанів в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.