Пивна наука із пивним гідом

14, 16, 21, 23, 28, 30.05

Нарешті нормальне навчання під’їхало. Пивне 😎

Двічі на тиждень проводитимемо ефіри наживо у INSTAGRAM із Пивним Сомельє Олексієм Караїмом. Заходьте, знатимете про пиво все. А ще в кінці кожної програми розіграш призів.

Отже, програма на цей тиждень така:

18.04 субота 14:00 «Пивні міфи»

23.04 четвер 14:00 «Пивні фестивалі світу»

25.04 субота 14:00 «Чеські стилі пива»

Готуйте заліковки, ой пиво і долучайтеся!

This is ЛЕГЕНДА

THIS IS ПИВБАР – революція рок-н-рольщиків або нова пивна культура в Україні.

Колись ми замріяли собі пивну революцію. Привезти найрізноманітніше пиво з усіх куточків світу та розповісти, що воно буває не тільки світле та темне.

Ми захотіли зруйнувати стійкий стереотип, що пивний заклад – це брудна місцина з мізерним вибором пива, примітивною кухнею, нудним інтер'єром, поганенним сервісом й грубуватими, на підпитку, відвідувачами.

І зараз у нас 4 ресторани в Києві. І це тільки початок. Понад 100 сортів пива з усього світу, кілометри пивопроводів з унікальною системою зберігання, охолодження й подачі. Меню кухні розробляється в колаборації зі світовими шеф-кухарями. Дегустації та Beer Education з закордонними та українськими крафтовими пивоварнями. Власна школа сервісу для навчання персоналу. Виступи музичних груп практично щодня. Найпрекрасніші гості, що повірили у мрію пивних рок-н-рольщиків та приєдналися до бунту.

А ще у нас великі плани, цілі та мрії. Ми дуже амбітні. Ми фанати якості. Ми постійно вчимося і не боїмося помилятися. Ми любимо Рок-н-Ролл.